قوانین سایت

این قوانین دربرگیرنده تمامی مقررات میان کاربران و سهام‌بین می باشد. ثبت نام شما در سایت سهامبین به منزله قبول این توافقنامه می‌باشد.

عدم رعایت هر یک از قوانین موجب ارسال اخطار و یا بسته شدن حساب کاربری شما میشود.

- سهام بین کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و رعایت کلیه قوانین در این سایت الزامی است. این قوانین دربرگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانه http://internet.ir/crime_index.html   میباشد .

- نام و نام خانوادگی ثبت شده‌ هنگام ثبت‌نام، شناسه شما برای نمایش در پرتال است، لطفا با در نظر گرفتن این نکته موارد را کامل کرده و جهت جلوگیری از غیرفعال شدن شناسه کاربریتان از سمت مدیریت پرتال نام مناسبی انتخاب بفرمایید. نام انتخاب شده باید از کلمات متعارف و فاقد معانی زشت و به دور از عرف جامعه باشد.

- استفاده از چند نام کاربری برای یک فرد مجاز نیست.

- امکان تغییر نام کاربری بعد ثبت نام وجود ندارد.

- امکان ثبت نام با مشخصات یکسان فقط برای یکبار وجود دارد، در صورت غیرفعال شدن حساب در صورت عدم رعایت قوانین سایت و حتی به درخواست خود کاربر، امکان ثبت نام جدید با همان مشخصات تماس وجود ندارد.

- اطلاع‌رسانی های سایت از طریق شماره ثبت شده در پروفایل صورت می‌گیرد.

- عکس پروفایل مناسب قوانین فرهنگی جامعه باشد، در غیر این صورت عکس پروفایل شما حذف خواهد شد.

- استفاده از نام و عکس کاربران دیگر و همچنین اشخاص صاحب نام مجاز نیست.

- مسئولیت نوشته‌های هر کاربر در این پرتال به عهده وی می‌باشد. بنابراین لطفاً در بیان مطالب خود دقت لازم را مبذول فرمایید.

- کاربر مسئول حفاظت از نام کاربری و رمز عبوری است که به او اختصاص یافته است، شناخته می‌شود و مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی را که با نام کاربری او انجام می‌گیرند، بر عهده خواهد داشت.

- تمامی پست های کاربران به صورت عمومی در سایت قرار می‌گیرد و هیچگونه فیلترینگی بر روی پست ها انجام نمی‌شود، بنابراین از کاربران عزیز خواهشمندیم از ارائه هر گونه اطلاعات خصوصی، محرمانه و یا اطلاعاتی که به هر نحوی مایل به انتشار آنها نیستید در سایت جداً خودداری نمایید. در غیر این صورت سهام بین هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات افشا شده به عهده نخواهد گرفت. شماره موبایل افراد و یا اطلاعات پروفایل کاربران کاملاً محرمانه می‌باشد و جز با درخواست مقامات ذیصلاح، افشا نخواهد شد.

- ایده ها و نظرات از ابتدای راه‌اندازی سایت ثبت و نگهداری می‌شوند و سهامبین تمام تلاش خود را جهت حفظ حریم شخصی شما انجام خواهد داد.

- جهت حفظ حقوق مؤلفین در هنگام استفاده از منابع سایتها یا سخن افراد دیگر حتماً منبع آن را ذکر نمایید، در غیر این صورت مسئولیت عدم رعایت حقوق مولفین و ناشرین به عهده منتشر کننده خبر خواهد بود. در صورت اعتراض مالک اثر، پست و یا فایل ارسالی حذف خواهد شد.

- همچنین سهام بین مسئولیتی در قبال فایل های موجود در سایت و کتابخانه سایت به عهده نخواهد گرفت و در صورت اعتراض مالک اثر، مسئولیت انتشار محتوا به عهده فردی میباشد که این اثر را برای کتابخانه سهام بین ارسال نموده است، همچنین در این صورت فایل و محتوای مورد نظر بلافاصله از کتابخانه سهام‌بین حذف خواهد شد.

- ایده‌ها و پست‌ها با الفبای فارسی نگارش میشوند.

- استفاده نابجا از # و پست تکراری مجاز نمیباشد.

- ارسال تبلیغات در متن پست مجاز نمیباشد.

- هرگونه پست حاوی توهین و ایجاد فضای تنش مجاز نمیباشد.

- پست و عکس نامربوط با موضوعیت سایت مجاز نمیباشد.

- ارسال پست های تکراری، بیش از حد منفی و یا مثبت بدون اطلاعات، حاوی تبلیغات و عکسهای غیر مرتبط در پیوست پستها.

- هیچ فردی از جانب شبکه اجتماعی سهامبین اقدام به ارسال پست، نظر و پیشنهادات خرید و فروش و ... نمی کند. تنها صفحه تایید شده توسط ما، صفحه سهامبین  است که تمامی اطلاع رسانی‌ها از طریق این صفحه برای کاربران انجام خواهد شد. تمامی پست های دیگر مربوط به کاربران ثبت نامی در این شبکه اجتماعی بوده و صرفاً دیدگاه شخصی اعضا است که مورد تایید یا عدم تایید سهامبین نیستند.

 

- در صورت دریافت نظرات منفی زیاد از سوی کاربران پیرامون یک کاربر، با ارسال اخطار به کاربر توسط پرتال، وی به مدتی مشخص از دسترسی به حساب خود محروم می‌شود و در صورت تکرار حساب کاربری فرد خاطی برای همیشه مسدود خواهد شد.

- هرگونه تلاش کاربران برای جهت دهی و یا جو سازی بر خلاف اصول است و با کاربران خاطی به شدت برخورد خواهد شد، لطفاً فقط نظرات و ایده‌های شخصی و یا از منابع معتبر در سایت درج گردد.

- حذف پست کاربرها به جز در موارد ذکر شده بالا، حتی بنابر تقاضای خود کاربر از سمت سهامبین ، امکانپذیر نمیباشد. همچنین در صورت غیرفعال کردن کاربر بنا بر تقاضای خود شخص نیز، پستها حذف نخواهند شد.

- سهامبین حق حذف پستها را برای خود محفوظ میدارد اما در صورت تقاضای خود کاربر نیز ملزوم به حذف نیست.

- نوشته کاربران توسط مدیران سایت خوانده شده و تنها در صورت وجود مواردی شامل افترا، توهین، خارج از بحث‌های بازار سرمایه و خلاف موازین فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، همچنین موارد ذکر شده در بالا خود را مجاز و نه ملزم به حذف و یا ویرایش پست ها میدانیم . 

سلب مسئولیت

- سهام بین هیچگونه سیگنالی مربوط به خرید و فروش به کاربران نخواهد داد و مهر تایید بر هیچ کاربری نخواهد داشت، تمامی پست های سایت صرفاً نظرات شخصی کاربران است و سهام‌بین هیچ مسئولیتی را در قبال سیگنال های کاربران خود نمی پذیرد.

- سهام بین هیچ گونه مسئولیتی در خصوص اعداد، ارقام، قیمت‌ها و نمودارهای سایت به عهده نخواهد گرفت. برای اطلاع دقیق از قیمت ها به سایت های مرجع مانند tsetmc.com ، codal.ir و ... مراجعه نمایید.

- تحلیلها، نمودارها و نوشته‌های کاربران نظر شخصی آن ها بوده و سهامبین مسئولیتی در صحت و سقم آن‌ها ندارد.

- سهامبین هیچ گونه مسئولیتی در قبال تحویل به موقع اس ام اس و ایمیل های سیستم ندارد.

- هیچ کاربری حق اعتراض و یا شکایت نسبت به سیگنال های غلط  کاربران دیگر نخواهد داشت و هر کاربر مسئول خرید و فروش های خود است.

- سهام‌بین بر اساس دیدگاه خود این حق را دارد که پست های خارج از قوانین و مقررات سایت را حذف و یا ویرایش نماید.

۱۸۹٬۰۰۰ تومان
کلیک کن و جز اعضای ویژه شو
به من اطلاع بده!
با کلیک بر روی "Allow" از پیام های سایت مطلع شوید.